Poradenství

s využitím odborných psychologických prostředků

Psychologické poradenství Vám může nabídnout především jiný pohled na to, co Vás trápí či zajímá. Nestrannost a nezaujatost odborníka je základním účinným faktorem poradenství.

Poradenství je většinou krátkodobé (např. 1 - 5 konzultací) a mělo by Vám přinést konkrétní, praktické návody a doporučení, jak se svou stávající situací vhodněji naložit.

Součástí poradenství mohou být i dílčí techniky či strategie terapeutické (relaxace, imaginace, nácvik různých dovedností /asertivní komunikace, řešení konfliktů, zvládání zátěže či stresu/ apod.).

Součástí poradenského kontraktu může být i využití možností, které nabízí psychologická diagnostika (osobnosti, intelektu, seberozvojového potenciálu a dalších specifických schopností či dovedností).

Poradenství je nejčastěji využíváno jednotlivcem, párem či rodinou.

Díky tomu, že nejsem smluvně vázán žádnou zdravotní pojišťovnou, mohu Vám nabídnout naprosto diskrétní a ve vyžádaných případech i zcela anonymní konzultace.

Můžeme spolupracovat v Brně nebo v Bystřici pod Hostýnem a přilehlém okolí (Zlín, Hranice n. M., Holešov, Valašské Meziříčí, atp.). Po dohodě se můžeme setkávat ve Vašem "domácím" prostředí (doma, na pracovišti, na sportovišti atp.).

Vždy je však nutná předběžná telefonická či e-mailová dohoda.

Zcela běžnou součástí poradenství je také možnost využití moderních komunikačních technologií - např. formou on-line poradenství (nejčastěji s využitím emailu či software Skype).

V případě potřeby bližších informací či zájmu o konzultaci využijte kteroukoli z kontaktních informací.

Pavel Humpolíček, Ph.D., Brno & Bystřice pod Hostýnem, 775 779 339, psycholog@email.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky