Informace

Jako terapeut, kouč či supervizor Vám nabídnu tzv. eklektický přístup, který pro intervenci volí prvky různých terapeutických škol či vzdělávacích a intervenčních systémů specificky pro konkrétní potřeby jednoho člověka, dvojice nebo skupiny. Není tedy úzce vázán jediným odborným přístupem či školou.

Jsem psycholog s klinickou aprobací.

Díky tomu, že nejsem smluvně vázán žádnou zdravotní pojišťovnou, Vám mohu nabídnout naprosto diskrétní a ve vyžádaných případech i zcela anonymní konzultace.

Při individuální i skupinové práci se zaměřuji nejen na řešení aktuálních i dlouhodobých obtíží ale také na rozvoj a další vývoj (schopností, osobnostních vlastností, školních/pracovních kompetencí, vztahu,...) či předcházení (prevenci) možných komplikací v budoucnosti.

Ve skupině pracuji (například) formou relaxačních, imaginativních, diskuzních, výukových a rozvojových programů.

Krom standardních terapeutických postupů odborné psychologie (m.j. klinické hypnózy) nabízím možnost dlouhodobé spolupráce formou neuropsychologické rehabilitace, která nabízí možnost zkvalitnění kognitivních a exekutivních funkcí neurologických pacientů s poškozením mozku převážně po traumatech, či vaskulárních a hypoxickych příhodách. 

Spolu s přímou prací s pacientem (s využitím software NEUROP-III) poskytuji také poradenskou a terapeutickou podporu rodině a dalším členům sociálního prostředí pacienta.